פגישת ייעוץ

 
פגישת ייעוץ עם פרופ' רענן ברגר מהווה הזדמנות לבחון את מצב החולה על-בסיס כל החומר הרפואי שברשותו, לעשות סדר בדברים ולסייע לחולי סרטן ולבני משפחותיהם להתמודד עם המחלה בצורה הטובה ביותר. פרופ' ברגר בוחן כל מקרה לגופו, ומציע את הטיפול המתאים ביותר עבור המטופל אשר מגיע לפגישת הייעוץ.
 
 
 
פגישת ייעוץ רפואי
 
 
 

פגישת ייעוץ – סרטן הערמונית

 
אחד מתחומי ההתמחות של פרופ' רענן ברגר הוא טיפול בחולים בעלי גידול סרטני בערמונית. את הידע הרב שיש לו בתחום רכש פרופ' רענן ברגר עת שהה במרכז לחקר ולטיפול בסרטן על-שם דנה פרבר בבוסטון, ארצות הברית. בעת שהותו במרכז זה התמחה פרופ' רענן ברגר במרפאתו של פרופ' פיליפ קאנטוף, אחד מן הפרופסורים החוקרים הבכירים ביותר בכל רחבי העולם, ולכן כיום הוא יכול להעניק לחולי סרטן הערמונית פגישות ייעוץ וליווי מקצועי בצורה הטובה ביותר.
 
 
 
 

פגישת ייעוץ – סרטן כליה

 
תחום התמחות נוסף של פרופ' רענן ברגר הוא סרטן הכליה. גם סרטן הכליה, כמו סרטן בדרכי השתן, מחולק למספר קטגוריות על-פי המיקום שבו נמצא הגידול ועל-פי הגרורות ששלח. לרוב, אם מגלים את סרטן הכליה בשלבים מוקדמים מאוד, ניתן להציל את האדם וישנם סיכויים גבוהים שיחלים לחלוטין, אך ככל שהמחלה בשלבים מתקדמים יותר, הסיכויים הולכים וקטנים. כיום ישנם מספר טיפולים ביולוגיים חדשניים, אשר מבוצעים בחולים הסובלים מגידול סרטני בכליה.

פרופ' ברגר הינו אחד הרופאים המנוסים בארץ בתחום הטיפולים החדשניים בסרטן כליה גרורתי. לכן, פגישת ייעוץ עם מומחה כמו פרופ' רענן ברגר מסייעת לחולה להבין טוב יותר את מצבו, ולבחור בדרך הטיפול הטובה ביותר עבורו – זו שהוא יוכל לעמוד בה, ושתסייע לו להחלים ולחזור לשגרת חייו.
 

פגישת ייעוץ – סרטן בדרכי השתן

 
אם כבר התחלתם לקרוא וללמוד מעט על תחום גידולי הסרטן בדרכי השתן, בוודאי נפגשתם בחלוקה המקובלת המחלקת את הגידולים הסרטניים לשני סוגים שונים: גידולים שטחיים שלא חדרו לשרירים וגידולים אשר חדרו לשרירים. האבחנה בין שני סוגי הגידולים הינה קריטית, שכן הטיפול בגידולים סרטניים אשר חדרו לשרירים הינו טיפול קשה ומורכב יותר מאשר טיפול בגידולים סרטניים.